Şirket hakkında BiletyPlus.com.tr

BiletyPlus.com.tr - popüler Türk otobüs bileti arama motoru. Görevimiz, Türk turistlere İstanbul, Ankara ve Türkiye'deki diğer şehirlerden transferler hakkında eksiksiz bilgi sağlamaktır.

Otobüs bileti arama motoru, Amerikan şirketi Innovative Travel Technologies Inc.'in teknolojilerine dayanmaktadır. Sitenin kullanımını basit ve açık, seyahat bilgileri ve fiyatları güncel ve doğru hale getirmeye çalışıyoruz. BiletyPlus.com.tr, taşıyıcılardan gelen binlerce seyahat seçeneğini işleyerek hareket saatine ve maliyetine göre gruplandırır ve organize eder. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz bileti seçip partner acentenin web sitesinde ödeme yapmak.

BiletyPlus.com.tr — bir arama motorudur, biz bilet satmıyoruz, sadece aynı otobüs biletini en düşük fiyata satın almak için en iyi seçeneği buluyoruz. Bağımsız olarak ortağın web sitesinde bir bilet satın alırsınız. BiletyPlus.com.tr partner sitesinde yaptığınız ödemelerden ve diğer işlemlerden sorumlu değildir.

BiletyPlus.com.tr ile iyi yolculuklar!

Bağlantılarımız

 • Kullanıcı Soruları

  BiletyPlus.com.tr'nin kullanımıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen support@biletyplus.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.

 • işbirliği önerileri

  Tüm teklifler için lütfen partnerships@biletyplus.com.tr ile iletişime geçin

 • BiletyPlus.com.tr'de Reklam

  BiletyPlus.ua'da reklam vermek için lütfen adv@biletyplus.com.tr ile iletişime geçiniz

 • iletişim adresimizс

  Mersin,Viranşehir mahallesi, 34326 sokak Çapa sitesi C blok 4 kat

 • Şirket hakkında daha fazla bilgi bulunabilir burda.
Back